Optika Valuchovi - Vyšetřovna

CO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT?

Špičková kvalita pro váš perfektní zrak.

Měření zraku Brýlové čočky Brýlové obruby

Z měření zraku jsme udělali příjemný zážitek

Měření zraku je velmi důležitým krokem na naší společné cestě k dokonalému zraku, díky kterému přesně zjistíme, co potřebujete. Proto vám během měření věnujeme tolik času, kolik potřebujete. Naši zkušení optometristé, vám věnují tolik času, kolik jen budete potřebovat. Nejmodernější přístroje a certifikace optometristů je samozřejmostí – my však děláme vše pro to, abychom neustále překračovali hranice běžného standardu. Věřte, že u nás budete opravdu v těch nejlepších rukou. V klidném prostředí naší vyšetřovny se měření stává opravdu příjemným zážitkem.

Nejedná se jen o pouhé určení dioptrií – zohledňujeme individuální požadavky, vaše minulé zkušenosti a zamýšlené užití brýlí, stejně jako svalovou spolupráci očí. To vše v kombinaci s našimi dlouholetými zkušenosti a znalostmi.

Pomůžeme vám s výběrem kontaktních čoček a jejich aplikací
Kontaktní čočky jsou v dnešní době velmi oblíbené. Mohou se však lišit materiálem, dobou nošení, četností výměny a dalšími parametry. Proto vám velmi rádi pomůžeme s výběrem vhodných kontaktních čoček, naučíme vás správné manipulaci, i to, jak o ně správně pečovat, aby vám sloužily přesně tak, jak mají.

Provádíme kontrolu uživatelů, abychom včas zachytili případné nežádoucí změny v oku a také učíme aplikovat i multifokální kontaktní čočky.

Díky čemu, se u nás budete cítit opravdu skvěle

Jak to probíhá

1

Anamnéza
Zeptáme se na vaše problémy se zrakem, případně další onemocnění, která by mohla mít na váš zrak vliv.

2

Měření na autorefraktometru
Autorefraktometr je moderní přístroj pro snadné a rychlé měření parametrů oka. Změří vaše dioptrie či zakřivení rohovky.

3

Vyšetření předního segmentu oka
Pomocí štěrbinové lampy vyšetříme stav předního segmentu oka pro možnost aplikace kontaktních čoček.

4

Sklíčkování
Jemné doladění refrakčních hodnot dle subjektivních pocitů klienta pomocí zkušební obruby a zkušebních skel.

5

Kontrola naměřených dioptrií
Provedeme různé optické testy pro kontrolu výsledných dioptrií a posouzení zrakového komfortu a doporučíme nejvhodnější optické pomůcky.

Výběr a zhotovení brýlových čoček

Dbáme na každý detail a špičkovou kvalitu. Proto nám brýlové čočky dodává firma Essilor – jeden z největších výrobců brýlových čoček na světě, který stojí za většinou inovací čoček v oblasti progresivních i plastových čoček za posledních více než 50 let. Brýlové čočky se totiž mohou zdát na první pohled stejné, ale velký rozdíl je často v pozadí daných čoček.

Cesta k perfektním brýlím začíná výběrem čoček a obrub, pokračuje přes úpravu a broušení přesně podle vašich potřeb a končí kompletací. Díky tomu máme celý proces zhotovení brýlí plně pod kontrolou a ručíme, že dostanete brýle, které vám opravdu sednou. Jednoduše dokonalý kousek, který už nebudete chtít nikdy sundat.

Jsme nositelem označení Varilux specialista
Máme bohaté zkušenosti s prodejem od personalizovaných progresivních (multifokálních) čoček až po univerzální či pracovní brýlové čočky, které splňují požadavky každého presbyopického zákazníka, bez ohledu na jeho věk, korekci, životní styl a estetické požadavky.

Brýlové obruby

Máme jediný cíl – najít brýle, ve kterých se budete cítit skvěle
Na výběru brýlových obrub si dáváme opravdu záležet. Jako nezávislá optika si celý proces řídíme sami a brýle vybíráme u prověřených dodavatelů nebo na optických výstavách, kde objevujeme poslední modní trendy i nejnovější technologie. Brýle však vybíráme s jediným cílem – najít přesně to, co naši klienti potřebují.

Nesázíme na kvantitu, ale na kvalitu. Proto už při nákupu obrub myslíme na konkrétního klienta, na to, abychom naplnili jeho potřeby a představy o dokonalých brýlích. A protože trendy i požadavky našich klientů se mění, nabídku brýlových obrub neustále obměňujeme.

Výběr obrub není pouze o vzhledu – musí vám dokonale sedět
Z pohledu zákazníka je důležitý především vzhled. Naším úkolem je ovšem sledovat i všechny ostatní parametry. Správný výběr obruby totiž dokáže kouzla – třeba zamaskovat vyšší dioptrie. Taktéž je důležité, aby obruba správně seděla. Proto vybíráme opravdu pečlivě a vždy obrubu upravíme přímo pro váš obličej.

Servis a oprava – tam kde jiní končí, my teprve začínáme
Nové brýle budou součástí každého vašeho dne. Proto vám poradíme, jak se o ně i nadále dobře starat tak, aby vám vydržely co nejdéle. A kdykoliv budete potřebovat, poskytneme vám běžný servis a čištění ultrazvukem zdarma.

Na úpravě brýlových obrub si dáváme opravdu záležet a vyžaduje-li obruba rozsáhlejší opravu, uděláme vše, co bude v našich silách. Umíme letovat, rovnat, upravovat, ohýbat, měnit na počkání sedýlka, koncovky i další části obrub. Při zničení obruby dokážeme brýlové čočky přebrousit do jiné brýlové obruby.

Pro vás i vaše brýle uděláme maximum

Výběr s dětmi – trpělivost a péče přináší radost dětem i rodičům
U dětí je důležitá správná velikost, vhodný materiál obruby a především bezpečnost brýlové čočky. To vše bereme při výběru dětských brýlí v potaz. Zároveň si však uvědomujeme, že děti při výběru brýlí potřebují speciální péči, trpělivost a především obrovské pochopení.

Naši malí klienti ještě neumí přesně definovat, zda jim obruba správně sedí, proto vše pečlivě sledujeme a vyhodnocujeme za ně. Vždy však chceme dosáhnout toho, aby se dětem brýle líbily a nosily je s upřímným nadšením a radostí.

Při výběru dětských dioptrických čoček dbáme nejen na jejich estetiku, ale především na jejich bezpečnost.

Domluvte si měření zraku s naším optometristou ještě dnes!

Při koupi multifokálních brýlí vám změříme zrak ZDARMA.
Chcete co nejdříve poradit? Navštivte nás
Adresa
Optika Valuchovi s.r.o.
Dr. Stejskala 437/10
České Budějovice
Otevírací doba
Po-Pá 8:30-17:00
So 9:00-12:00
Po domluvě je možná návštěva optiky mimo otvírací hodiny.
Sociální sítě
Optika Valuchovi s.r.o. | IČO: 26091976 | DIČ: CZ26091976 | Spisová značka: C 13514 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích od 19. července 2005